Szkoła Podstawowa nr 84
we Wrocławiu
im. Ruchu Obrońców Pokoju
Menu

Dostępność nauczycieli 2022/2023

Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy, aby umawiać się z nauczycielami poprzez dziennik elektroniczny "Librus".

Imię i nazwisko nauczycieladzień tygodniagodzina
Adamczyk Bognapiątek7:40-8:00, 14:30-15:10
Bankowicz Grażynaczwartek7:00-8:00
Bańska Bernadettapiątek 6.45 - 7.45
Borowska-Rokita Izabellaśroda8:50-9:50
Cierpiał MagdalenaWtorek7.55-8.55
Czarnobrewa-Fuksińska Renataśroda 14.30-15.30
Czuczman-Ulus Weronikaśroda15.30-16.00
Fałat Irenaśroda12.30-13.30
Finke Ewaśroda6:45 - 7:45
Gaczoł Marzenapiątek7.55 - 8.55
Głowacka-Isaka Magdalenaczwartek14:30-15:30
Górska-Duch Karenśroda10:30-11:30
Grądowski Krzysztofwtorek15:15 - 16:15
Grzegórzko- Dędek Maria wtorek 12.45- 13.45
Hardt Anitawtorek 12.30-13.30
Jakubiak- Szydłowska Ewapiątek 7.00-8.00
Just Rafałwtorek15.30 - 16.30
Kaczor Ewelinaponiedziałek9.40 - 10.40
Kasiuk Dorotawtorek06:45 - 07:45
Kiliński Zbigniewczwartek7:30 - 8:30
Kochan-Marchot Katarzynawtorek11:30 - 12:30
Krawczyk Iwonapiątek6.45 - 7.45
Królikowska Agnieszkaczwartek7:00 - 8:00
Krynicka Angelikawtorek 11:30 -12:30
Krzysztofik Katarzynaśroda13:40-14:40
Kuligowska Katarzynapiątek07:45-08:45
Kulińska Renataponiedziałek7:00-8:00
Kulla Martaczwartek7:00-8:00
Kurzawa Krzysztofczwartek
Kutrzuba Sylwiapiątek10:40-11:40
Kuziomko Paulaczwartek 12:30-13:30
Kwiatkowska Aleksandrapiątek 10.30-11.30
Libera-Pierścińska Monikawtorek 7.55-8.55
Lulewicz Kamilaśroda9.50-10.50
Łaś Iwonawtorek7:00- 8:00
Madajczak Małgorzataponiedziałek 10.35-11.35
Majewska Alicjapiątek9.50 - 10.50
Malec Alicjaczwartek 12:25-13:25
Matuk Alicjawtorek9.30-11.30
Manczur Joannawtorek14.30-15.
Matura Annawtorek12.30-13.30
Michalec Jolantaczwartek 13.40-14.40
Mrozek-Hunkiewicz Anetaśroda 11.30-12.30
Niegosz Bogumiłśroda7:00-8:00
Niepołońska Danutaśroda11.30-12.25
Ocharski Grzegorzśroda7:30-8:00
Ogrodnik Nataliawtorek 15:40 -16:40
Osenkowska Joannaponiedziałek16.00-17.00
Pajtasz Monikawtorek
Palonka Agnieszkaczwartek7:00-8:00
Peciak - Borówka Beataśroda12.30- 13.30
Pierzchała Agnieszkaśroda 11.30-12.30
Pisarski Mikołajczwartek7:00-8:00
Płóciennik Paulinaśroda16:00-17:00
Połch Antoninawtorek14.00 - 15.00
Poprawska Marcelinaśroda11.30-12.30
Prusak Joannaśroda, s. 2.127:00 - 8:00
Przyczyna Paulinapiątek 11:30 - 12:30
Rykowska Katarzynaczwartek12.45- 13.45
Sapa Gizelawtorek, s. 0.1414:25 - 15:25
Sawa-Gawlińska Elżbietaśroda11.30-12.30
Seredyńska Alicjaśroda12.30-13.30
Sobiecka Karolinaponiedziałek11:30-12:30
Standio Sławomirczwartek14.45-15.45
Stankiewicz Dariaczwartek16:00-17:00
Stańczak Renatawtorek7.00-8.00
Stasiaczek Michałśroda7:30-8:30
Staszkiewicz Małgorzataśroda11:30-12:30
Stypułkowska Paulinaponiedziałek9.45-10.45
Suleja Martaśroda7.30 - 8.00
Swatek Rafałwtorek
Szabatowski Arturśroda 7.00-8.00
Szczegóra Sylwiaponiedziałek7.00-8.00
Szczepańska Annaśroda12.30-13.30
Szymańska Joannapiątek7.00 - 8.00
Szymborska Zdzisławaponiedziałek 10.30-11.30
Szympel Agnieszkaponiedziałek 15.30-1630
Teper-Kubiak Karolinapiątek 8.00-9.00
Tomaszewska-Mitek Barbarawtorek 15.00-16.00
Tumir Annaczwartek 12.30-13.30
Turska Beataczwartki14.15- 15.15
Weremij Paulinaczwartek10.30-11.30
Wielogórski Krzysztofwtorek 14:30 - 15:30
Wiercik Aleksandraśroda 12:30 - 13:30
Witkowska Aleksandrapiątek7.30-8.30
Włodarczyk Marzenaśroda14.30-15.30
Wojtyńska Kamilaponiedziałek8:45-9:45
Wolecka Justynapiątek 6:45 - 7:45
Wolińska Biankawtorek11.30-12.30
Wolniak - Zalewska Ewaczwartek7.00-8.00
Wójcik Beatawtorek 7.00-8.00
Wójcik - Standio Magdalenaczwartek, s 0.1814.30-15.30
Wróbel Roksanawtorek12:30-13:30
Wrzos Joannawtorek 6:45-7:45

Zobacz także:

Drukuj