II PoMikołajowa Charytatywna Sztafeta Pływacka

Wolontariat Szkolny, Samorząd Uczniowski, Rada Rodziców naszej szkoły,

zapraszają Uczniów, Nauczycieli i Rodziców do udziału w II PoMikołajowej Charytatywnej Sztafecie Pływackiej w SP 84, która odbędzie się 7 grudnia 2018r. o godz.11.00 na basenie szkolnym.

Celem sztafety pływackiej jest pomoc podopiecznym Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, połączenie charytatywności ze sportem i przedsiębiorczością.

Pomóc można sponsorując reprezentację swojej klasy lub reprezentując ją, płynąc w sztafecie.

Zasada jest prosta - trzeba znaleźć sponsorów, osoby lub instytucje, które zapłacą za wysiłek fizyczny pływaka. Wszystkie uzyskane pieniądze trafiają na konto Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci i są przeznaczane na potrzeby podopiecznych.

Cały dochód z pływania zostanie przeznaczony na cele statutowe Fundacji, a w szczególności na zakup materiałów medycznych dla chorych dzieci i spełnienie przynajmniej niektórych ich świątecznych marzeń.

Zadaniem całej społeczności szkolnej jest poszukiwanie sponsorów, którzy umożliwią start w sztafecie reprezentacji klasy wyłonionej w eliminacjach klasowych przeprowadzonych przez instruktorów pływania.

Szczegóły organizacyjne można uzyskać u p. Danuty Niepołońskiej danuta.niepolonska@sp84.wroclaw.pl

Ważne informacje organizacyjne:

1. Opłata startowa wynosi minimum tylko 5 zł za 25 metrów każdego z uczestników sztafety. Klasy zbierają pieniądze do 5 grudnia 2018 r. Te, które zbiorą najwięcej, będą miały możliwość kibicowania swojej drużynie podczas zmagań na basenie oraz otrzymają drobne niespodzianki.
  2. Zgłoszenie do sztafety nalezy przekazać swoim wychowawcom: sztafetasponsorowanazgloszenie2018
  3. Wsparcie można dokonać na cztery sposoby:

a) przelewem - wpłaty proszę dokonywać na konto Rady Rodziców, na numer konta:

36 1320 1537 3322 4471 3000 0001.

w tytule przelewu proszę wpisać: Pływacka Sztafeta Charytatywna, klasa;

b) przekazać swojemu dziecku, aby wpłaciło wychowawcy;

c) osobiście wpłacić w dniu imprezy;

d) dokonać wpłaty na portalu zrzutka.pl https://zrzutka.pl/9v48bh

Materiały do pobrania:

Zerknij co się działo w czasie I Pomikołajowej Sztafety Charytatwnej

W ubiegłym roku szkolnym zebralismy prawie 3000 zł, przepływając około 15 km - link do opisu

I Pomikołajowa Charytatywna Sztafeta Pływacka