III PoMikołajowa Pływacka Sztafeta Charytatywna

Wolontariat Szkolny, Samorząd Uczniowski, Rada Rodziców naszej szkoły,

zapraszają Uczniów, Nauczycieli i Rodziców do udziału w III PoMikołajowej Pływackiej Sztafecie Charytatywnej w SP 84, która odbędzie się 13 grudnia 2019 r. o godz.11.00 na basenie szkolnym.

Celem sztafety pływackiej jest pomoc podopiecznym Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, połączenie charytatywności ze sportem i przedsiębiorczością.

Pomóc można sponsorując reprezentację swojej klasy lub reprezentując ją, płynąc w sztafecie.

Zasada jest prosta - trzeba znaleźć sponsorów, osoby lub instytucje, które zapłacą za wysiłek fizyczny pływaka. Wszystkie uzyskane pieniądze trafiają na konto Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci i są przeznaczane na potrzeby podopiecznych.

Cały dochód z pływania zostanie przeznaczony na cele statutowe Fundacji, a w szczególności na zakup materiałów medycznych dla chorych dzieci i spełnienie przynajmniej niektórych ich świątecznych marzeń.

Zadaniem całej społeczności szkolnej jest poszukiwanie sponsorów, którzy umożliwią start w sztafecie reprezentacji klasy wyłonionej w eliminacjach klasowych przeprowadzonych przez instruktorów pływania.

Szczegóły organizacyjne można uzyskać u p. Danuty Niepołońskiej danuta.niepolonska@sp84.wroclaw.pl

Ważne informacje organizacyjne:

1. Opłata startowa wynosi minimum tylko 5 zł za 25 metrów każdego z uczestników sztafety. Klasy zbierają pieniądze do 12 grudnia 2019 r. Te, które zbiorą najwięcej, będą miały możliwość kibicowania swojej drużynie podczas zmagań na basenie oraz otrzymają drobne niespodzianki.
  2. Zgłoszenie do sztafety nalezy przekazać swoim wychowawcom: sztafetasponsorowanazgloszenie2019
  3. Wsparcie można dokonać na cztery sposoby:

a) przelewem - wpłaty proszę dokonywać na konto Rady Rodziców, na numer konta:

36 1320 1537 3322 4471 3000 0001.

w tytule przelewu proszę wpisać: Pływacka Sztafeta Charytatywna, klasa;

b) przekazać swojemu dziecku, aby wpłaciło wychowawcy;

c) dokonać wpłaty na portalu zrzutka.pl https://zrzutka.pl/9v48bh

d) wrzucić do puszki w sekretariacie szkoły.

Materiały do pobrania:

Zerknij co się działo w czasie II Pomikołajowej Pływackiej Sztafety Charytatywnej

W roku szkolnym 2018/2019 zebraliśmy 4246 zł, przepływając około 21 km - link do opisu:

II Pomikołajowa Charytatywna Sztafeta Pływacka

Zerknij co się działo w czasie I Pomikołajowej Pływackiej Sztafety Charytatwnej

W roku szkolnym 2017/2018 zebraliśmy prawie 3000 zł, przepływając około 15 km - link do opisu:

I Pomikołajowa Charytatywna Sztafeta Pływacka