Półkolonie

Od 25 czerwca do 06 lipca 2018r. w naszej szkole zorganizowane zostaną półkolonie pod hasłem „Tropiciele letnich przygód”. Głównym celem półkolonii jest wszechstronny rozwój dzieci, pobudzenie ich kreatywności, przedstawienie szeregu możliwości na aktywne i przyjemne spędzenie czasu. Uczestnicy będą mogli rozwijać swoje zainteresowania oraz rozbudzać pasje poprzez udział w warsztatach: ceramicznych, ruchowych, plastycznych i kulinarnych, a także wycieczkach tematycznych do ciekawych miejsc m.in. Siedlimowice, ZOO, Zawadka, Piernikarnia Wrocławska. Planujemy także warsztaty rekreacyjno- sportowe, zajęcia na basenie w naszej szkole, naukę i doskonalenie gry w squasha oraz badmintona w Hasta la Vista a także projekcję filmową w Multikinie.

W codziennym programie oprócz bloków tematycznych proponujemy uczniom kreatywne gry i zabawy, czas na integrację grupy i poobiedni odpoczynek.

Karty kwalifikacyjne można pobrać u wychowawców klas w terminie od 08.05.2018r. do 22.05.2018r.

Ilość miejsc ograniczona!