Szkoła Podstawowa nr 84
we Wrocławiu
im. Ruchu Obrońców Pokoju
Menu

Rozwijamy się w świetlicy

Wielkie zaplatanie i "Akcja Inspiracja"

Johann Wolfgang von Goethe powiedział kiedyś, że „Wszystko jest trudne, zanim stanie się łatwe”. Wiadomo, że trening czyni mistrza, a każdą – nawet najtrudniejszą – czynność można opanować do perfekcji, jeśli się tylko chce.

6 lutego obchodziliśmy Dzień Pocztówki do Przyjaciela. Grupa V przygotowała z tej okazji drobne upominki dla ulubionych kolegów i koleżanek oraz dla rodziców. Ostatnie dni upłynęły nam pod znakiem dobierania kolorów, tworzenia pętelek, klejenia, okręcania i przekładania – w skrócie: był to czas wielkiego zaplatania – uczniowie tworzyli piękne, wielobarwne bransoletki przyjaźni. Kolorową mulinę z pewnością wykorzystamy jeszcze wielokrotnie – takiego potencjału nie można zmarnować!

Uznaliśmy, że dobrymi pomysłami na spędzanie wolnego czasu – w interesujący sposób – warto się podzielić. I już dziś zapraszamy Was na II piętro, gdzie będziecie mieli okazję wziąć udział w „Akcji Inspiracji”. Na naszej „interaktywnej” tablicy znajdziecie ciekawe pomysły na kreatywną zabawę. Co jakiś czas pojawiać się będzie nowy przepis (np. na słodkie ciasteczka, masy do zabawy czy inne przyjemności), ciekawostki oraz niespodzianki. Zachęcamy do wspólnej zabawy, mając nadzieję, że dacie się zainspirować.

9 lutego 2018 | Marzena Gaczoł | Powrót do spisu wiadomości