AUSTRALIJSKIE KLIMATY

23 kwietnia w ramach spotkań „AKTYWNI-POZYTYWNI” odwiedziła nas Pani Natalia (mama Borysa). Podzieliła się swoimi wrażeniami z pobytu w Australii w oparciu o prezentację slajdów. Przyniosła też owoce tropikalne rosnące na tym kontynencie. Degustacja ich bardzo przypadła do gustu dzieciom. Najbardziej smakowała im pełna cudnych barw i egzotycznego smaku pitaja, znana też pod nazwą smoczy owoc, a także mango. Trzecioklasiści poszerzyli swoją wiedzę na temat Australii. Niektórzy postanowili samodzielnie zdobyć więcej informacji o tym ciekawym zakątku świata. Borys w przyszłości zamierza pojechać ze swoją mamą do tej gorącej, dalekiej krainy. Warto wspomnieć, że już od dłuższego czasu intensywnie doskonali umiejętność języka angielskiego.

24 kwietnia 2018 | Paulina Płóciennik | Powrót do spisu wiadomości