"Aktywni-Pozytywni" - spotkanie z...?

W środę 25.04.2018 grupa kolarzy #FORTACO, reprezentowaną przez #AleksanderSamofał,wraz ze Stowarzyszeniem Kolarzy Dolnośląskich #SKD, reprezentowanym przez Paweł Charucki oraz Paulina Stasiewicz poprowadzili żywą lekcję w naszej szkole w klasie 1c i 3c. Uczniowie dowiedzieli się jak nazywają się części rowerów i mieli możliwość pokazać je na dwóch rodzajach rowerów przyprowadzonych przez naszych gości. Czas upłynął wszystkim w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze, podczas miłej pogawędki dzieciaki zachęcane były do aktywności fizycznej i zabawy przez sport. Po spotkaniu dzieciaki dostały nagrody niespodzianki ufundowane przez #SKD oraz grupę #FORTACO. Jedną z nagród jest gra „Wyścig Pokoju” na których swoje autografy złożyli działacze #SKD, oraz wybitni polscy kolarze tacy jak m.in: Ryszard Szurkowski,Henryk Charucki,Tadeusz Mytnik,Jan Brzeźny i cała plejada słynnych kolarzy na czele z Mistrzem Świata w kolarstwie torowym Szymonem Sajnokiem. Gra będzie główną nagrodą dla klasy, która będzie najbardziej aktywna podczas ogólnoszkolnej akcji Rowerowy Maj.

Naszym gościom ogromnie dziękujemy za zajęcia i zapraszamy również w przyszłym roku szkolnym :-)

29 kwietnia 2018 | Iwona Turzańska | Powrót do spisu wiadomości