Rowerowy Maj – informacje organizacyjne

1. Akcja Rowerowy Maj w naszej szkole potrwa od 7 do 30 maja, w tym czasie dzieci, które DOSTARCZYŁY PISEMNE ZGODY i przyjadą do szkoły (minimum 200 metrów) na rowerze/deskorolce/hulajnodze/fiszce/rolkach otrzymają naklejki – jedną do indywidualnego dzienniczka, drugą na plakat klasowy. Przejazdy będą odnotowywane na platformie internetowej.

2. Akcja jest rywalizacją międzyszkolną i międzyklasową, ma na celu promowoanie zdrowego trybu życia. Wygrywa szkoła, w której największy procent uczniów będzie aktywnie przyjeżdżał do szkoły.

3. Wyznaczone miejsca na rowery: stojaki przed szkołą oraz płot przed szkołą (od wewnętrznej strony szkoły) – wszystkie rowery muszą mieć zapięcia/blokady

4. Wyznaczone miejsce na hulajnogi: stojaki przed szkołą oraz płot przed szkołą (od wewnętrznej strony szkoły) oraz piwnica – poziom -1 za salką rekreacyjną. Prosimy jednak o to, by w miarę możliwości wszystkie dzieci przyjeżdżające na hulajnogach miały do nich blokadę i były one zapięte przed szkołą (hulajnogę najlepiej zapinać małym zapięciem o koło). Będzie to dla nas łatwiejsze organizacyjnie i nauczymy nasze pociechy, żeby zawsze zapinać swój sprzęt. UWAGA, nie ma już możliwości zostawiać hulajnóg na portierni szkoły!

5. Uczniów przyjeżdżający do szkoły rolkami/na fiszce/na deskorolce prosimy, by chowali je do szafek szkolnych, ewentualnie uczniowie posiadający małe hulajnogi mieszczące się do szafek.

Pamiętajmy, że to jedna z nielicznych akcji, która obejmuje całą szkołę, czyli 19 klas!

Niech SP 84 pokaże, że RAZEM MOŻEMY WIELE! :-)

Wszyscy gramy fair – play – jesteśmy uczciwi i pomocni wobec innych :-)

Bawimy się świetnie, zachęcamy wszystkich do aktywności fizycznej! :-)

30 kwietnia 2018 | Iwona Turzańska | Powrót do spisu wiadomości