Ruszyła ogólnoszkolna akcja Rowerowy Maj!

Dziś rozpoczęła się ogólnoszkolna akcja Rowerowy Maj! Nasza szkoła rywalizuje aż z 47 placówkami z Wrocławia! Dzieci z radością na twarzy przyjeżdżały do szkoły na rowerach, rolkach, hulajnogach i deskorolkach! W dzisiejszym rankingu wygrywają klasy 3c, 4c, 1a i 3a, jednak każda klasa ma przez kolejne 17 dni (do 30 maja) szansę na wygraną! :-) Najważniejsza jest wspólna zabawa! Jesteśmy bardzo zadowoleni z dzisiejszych wyników! :-) Pamiętajmy, że akcja trwa do 30 maja i musimy zmobilizować się z całych sił każdego dnia! Drodzy rodzice, prosimy o pomoc dzieciom w tym, by przybyli jutro i w kolejne dni na rowerach, rolkach, deskorolce lub hulajnogach :-) Zaszczepmy im aktywność fizyczną i pokażmy, że można w tak pozytywny sposób spędzać czas. Będziemy też wdzięczni za przypomnienie w jaki sposób przypina się do stojaka rowery (najlepiej za ramę) i hulajnogi (najlepiej za kółko), by były bezpieczne :-)

Przypominamy, że wyznaczone miejsce na hulajnogi, które nie mają przypięcia to piwnica – poziom -1.04 (idąc od holu jest to zejście za czerwonymi ławkami w dół). Obiecane naklejki mają pojawić się dziś lub jutro, zaznaczamy które dzieci aktywnie przyjeżdżają do szkoły, więc na pewno dostaną te zaległe. Prosimy o chwilę cierpliwości. Pan Dyrektor zorganizował również dla chętnych rower stacjonarny, na którym można dawać przykład najmłodszym, nauczyciele i pracownicy szkoły również biorą udział w akcji! Pełni zapału – pozdrawiamy i trzymamy kciuki za kolejne dni!

7 maja 2018 | Iwona Turzańska | Powrót do spisu wiadomości