Rowerowy Maj - dzień czwarty

„Wytrwałością osiągniesz powodzenie, nawet gdybyś miał długo czekać.” Ali Ibn Abi Talib

W rywalizacji dziś prowadzi w dalszym ciągu 3c, na drugie miejsce weszła klasa 2b, na trzecie dziś spadła kl. 4c. Zaraz po niej próbują dotrzymać kroku klasy 1a i 3a. Brawa dla wszystkich klas SP 84, mamy już 241 uczestników akcji! Dziś uczniowie, którzy od poniedziałku przyjechali na rowerze/hulajnodze/rolkach/deskorolce otrzymali upominki-niespodzianki od naszych sponsorów, którzy zostaną wymienieni w osobnym wpisie. Uczniowie losowali odblaski różnego koloru i kształtu i bardzo się z tego cieszyli. Każdy uczeń, który choć raz weźmie udział w akcji otrzyma upominek na koniec maja, natomiast w trakcie wyróżniane będą najbardziej aktywne osoby, dlatego warto codziennie o to walczyć. Jesteśmy dumni, a Wy?
Której klasie kibicujecie najbardziej? Jednej, dwóm? A może wszystkim klasom jednocześnie? :-)

10 maja 2018 | Iwona Turzańska | Powrót do spisu wiadomości