Teatr Pokorny

Teatr Pokorny z naszej szkoły wystąpił 10 maja na XVI Wrocławskim Festiwalu Teatrów Szkolnych Zielona Gęś 2018 prezentując spektakl Teatr Wehikułem. Aktorzy zagrali z ogromnym zaangażowaniem, co zostało docenione ciepłymi oklaskami. Spektakl opowiada o podróżowaniu grupki dzieci znalezionym podczas podwórkowej zabawy wehikułem czasu. Podróżnicy odwiedzili w przeszłości ludzi z czasów, gdy ci nie znali języka, a w przyszłości krainę Technolandię, w której skomputeryzowane roboty niemal we wszystkim wyręczali ludzi. Autorem scenariusza spektaklu jest cały zespół, a reżyserem Pan Piotr Para. W spektaklu uczestniczyli:

Nikola z 7b, Ala, Ela, Teresa, Karolina, Oliwia, Wiktoria i Bartek z 6b, Lara i Wiktoria z 5a, Marietta z 6a, Kinga i Zuzia z 4a oraz Zosia z 4c.

Przed szkolną publicznością teatr zaprezentuje się na zakończenie roku szkolnego.

Teatr Pokorny

11 maja 2018 | Piotr Para | Powrót do spisu wiadomości