Rowerowy Maj - dzień siódmy

Rowery Maj - Dzień siódmy

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać." Jim Ryun
Czy wiecie czego uczniowie mogą się nauczyć w akcji Rowerowy Maj? Przede wszystkim wytrwałości w osiąganiu celów. W życiu o sprawy słuszne warto walczyć do samego końca! Wcześniej nasza szkoła miała 2 miejsce, wczoraj 8 w rankingu szkół o średniej wielkości, a dziś miała już miejsce 4! Miejsce na podium nie jest jeszcze przesądzone, najważniejsza jest regularność! Nie warto odpuszczać na początku lub w połowie, lecz robić wszystko, co w naszej mocy, by każdy uczeń do dnia 30 maja wykonał jak najwięcej przejazdów rowerem/na rolkach/na deskorolce/na hulajnodze. LICZY SIĘ KAŻDY PRZEJAZD, dobra zabawa i zaangażowanie jak największej ilości uczniów! :-) W naszej szkole mamy aż 86 uczniów i 5 pracowników, którzy codziennie od 7 maja przyjeżdżają do szkoły aktywnie! Gromkie brawa dla nich i dla wszystkich uczestników akcji! Dzisiejsza rywalizacja międzyklasowa bez zmian po wczoraj, prowadzą klasy 3c, 2b i 4c, krok za nimi 1a i 3a. Naklejki już są rozwożone do szkół, cierpliwie czekamy aż przyjadą do nas, pani pedagog prosi troskliwie kurierów o jak najszybsze ich dostarczenie. Jeszcze chwilka cierpliwości i wszystkie zaległe zostaną na pewno rozdane :-) Trzymamy kciuki za wszystkich naszych uczniów! :-)

15 maja 2018 | Iwona Turzańska | Powrót do spisu wiadomości