Warsztaty teatralne

9 maja kl. 0a wybrała się do Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka, aby wziąć udział w warsztatach teatralno-ruchowych. W naszej żywiołowej grupie sporo dzieci przejawia talenty zarówno w sferze tańca jak i wszelakiej improwizacji, więc ten typ zajęć spotkał się z ich żywym zainteresowaniem. Animowani przez panią instruktorkę przekonaliśmy się, że nie potrzeba dekoracji i rekwizytów, aby stworzyć teatr. Wystarczy tylko wyobraźnia i odpowiedni warsztat aktorski. I tego się właśnie uczyliśmy – jak gestem, bez słów przekazać różne komunikaty oraz jak mimiką wyrazić rozmaite emocje. Zabawy w kręgu uczyły nas właściwej współpracy i integrowały nas nawzajem. Po zajęciach wróciliśmy do szkoły zmęczeni, ale na pewno też bardzo zainspirowani.

9 maja 2018 | Powrót do spisu wiadomości