Rowerowy Maj – Dzień jedenasty

Hurra! Wreszcie dotarły do naszej szkoły naklejki i już zaczęliśmy je rozdawać. Na szczęście mamy odnotowane na specjalnej internetowej platformie wcześniejsze przejazdy naszych uczniów! W klasach 0-3 zaległe naklejki rozdadzą wychowawcy, a w klasach 4-7 pani pedagog Iwona Turzańska będzie rozdawać naklejki najpierw w holu szkoły od 7:40 do 7:55 oraz podczas przerw w gabinecie 1.12. Prosimy uczniów klas 4-7, by samodzielnie zgłaszali się do pedagog po wcześniejsze naklejki przed lekcjami i na przerwach, żeby nie zabierać na to po prostu lekcji (pani pedagog musi sprawdzić przejazdy na platformie, odliczyć dokładną ilość i to troszkę trwa). Od środy będą już rozdawane naklejki na bieżąco. Za jeden dzień (jeśli uczeń przyjedzie do szkoły na rowerze/hulajnodze/rowerze/rolkach/deskorolce) dziecko dostaje 2 naklejki – kwadratową i okrągłą. Kwadratową przykleja do dzienniczka indywidualnego, a okrągłą na plakat klasowy. Klasy 0-3 mają plakaty klasowe w salach, natomiast plakaty 4-7 znajdują się na parterze w lewej części korytarza (obok kącika ciszy). Mamy nadzieję, że wszystko sprawnie pójdzie :-) Prosimy, by uczniowie przynieśli jutro dzienniczki indywidualne, a jeśli ktoś nie dostał, to na pewno otrzyma :) Dziś prowadzi 3c, 2b i 1a :-) Jeszcze tylko 7 dni roboczych akcji, działamy! :-)

21 maja 2018 | Iwona Turzańska | Powrót do spisu wiadomości