Rowerowy Maj - dzień siedemnasty

"Nigdy, nigdy, nigdy się nie poddawaj" W. Churchill
Jutro koniec akcji Rowerowy Maj, walczymy absolutnie do samego końca! Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy, którzy brali w mniejszym lub większym stopniu udział w akcji jutro przyjadą do szkoły na rowerze/rolkach/hulajnodze/deskorolce. A jest nas aż 275!
Policja przeprowadzi nam jutro znakowanie rowerów na Truskawkowym Festiwalu Talentów w godzinach 15-17. Znakowanie roweru to naniesienie dodatkowego numeru seryjnego na ramę oraz wprowadzenie informacji o właścicielu do bazy danych. Warto oznakować rower na wypadek kradzieży (odpukać!). Prosimy rodziców o zabranie dowodów osobistych i rowerów swoich lub dzieci, ponieważ rower może być oznakowany tylko na nazwisko osoby pełnoletniej.
Drodzy Państwo, już powoli widzimy metę akcji Rowerowy Maj, dajemy z siebie wszyscy wszystko! :-)
PS. Na zdjęciu plakaty klasowe niektórych klas starszych z okrągłymi naklejkami za przejazdy :)

29 maja 2018 | Iwona Turzańska | Powrót do spisu wiadomości