Truskawkowy Festiwal Talentów

30 maja mogliśmy podziwiać utalentowanych uczniów naszej szkoły na specjalnym Truskawkowym Festiwalu Talentów. Było wszystko: pokazy karate, szermierki, taneczne, gimnastyczne, akrobatyczne, występy cheerleaderek, gra na skrzypcach, keyboardzie, gitarach, truskawkowa moda, wspaniałe piosenki, wiersze, a nawet jeden w przekładzie na język migowy.

Każdy uczeń mógł spróbować swoich sił w różnych aktywnościach wokół festiwalu talentów, np.: przejść przez ścieżkę sensoryczną, wykreować wspaniałe budowle z klocków linden, poczuć się artystą malując na sztalugach, stworzyć jakąś kreatywną instalację, potańczyć z gwiazdami, pochodzić na szczudłach, zmierzyć się z torem przeszkód z hulajnogą, wylać siódme poty na konkurencjach sportowych, wziąć udział w turnieju gier planszowych i autorskich spotkaniach przy zdrowych kaloriach. Najmłodsi poskakali na dmuchanym zamku, pomalowali twarze i bawili się przy puszczaniu gigantycznych baniek. Policja oznakowała rowery.

Pieniążki z loterii osobliwości, sprzedaży nowego numeru gazetki szkolnej „Kałamarz” i ciast zostaną przeznaczone na pomoc dla zwierząt.

A wszystko to działo się przy pięknej pogodzie, dobrych ciastach i pysznych truskawkach.

Wszystkim zaangażowanym – serdecznie dziękujemy!

3 czerwca 2018 | Powrót do spisu wiadomości