Wycieczka po Kotlinie Kłodzkiej

W dniach od 31 maja – 3 czerwca 2018r. nasi uczniowie, którzy są podopiecznymi Centrum Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży bł. Matki Teresy uczestniczyli w wycieczce z okazji Dnia Dziecka po Kotlinie Kłodzkiej. Była to podróż w głąb historii, ale i w głąb ziemi, gdyż mieliśmy okazję zwiedzić

zamek Grodno z XVI wieku, a także Sztolnie Walimskie i Kopalnię Złota z osadą górniczą. Na trasie wycieczkowej była również Kudowa Zdrój ze szlakiem ginących zawodów, kaplicą czaszek, a także Muzeum Zabawek, czyli miejsce dla dużych i małych dzieci, gdzie uczestniczyli w warsztatach własnoręcznie tworząc zabawki.

Każdy dzień kończył się na basenie z naszą ulubioną przez wszystkich zjeżdżalnią, gdzie było wiele śmiechu i radości.

Niestety wszystko co dobre się szybko kończy. Pełni wrażeń i zadowoleni wrócili do swoich domów.

5 czerwca 2018 | siostra Rafała | Powrót do spisu wiadomości