Rozstrzygnięcie konkursu literackiego "Wakacje to zdrowie!"

Z radością donosimy, że wakacje zbliżają się wielkimi krokami – to widać, słychać i czuć :)

Uczniowie naszej szkoły opowiedzieli z pasją i zaangażowaniem o swoich letnich pragnieniach, pisząc wiersze i opowiadania w typowo wakacyjnym klimacie, dodatkowo przekonując nas, że ten wyjątkowy czas możemy spędzić aktywnie – z korzyścią dla zdrowia.

Gratulujemy wszystkim Uczestnikom zabawy, a szczególne podziękowania (za wprowadzenie nas w fantystyczny wakacyjny nastrój) składamy:

* Lenie Skawińskiej (I miejsce)

* Oliwii Mencel (II miejsce)

* Zuzannie Faściszewskiej (III miejsce)

Uroczyste wręczenie nagród nastąpi na czwartkowym apelu (14.06.2018), tymczasem zachęcamy wszystkich do lektury wiersza "Wakacje, atrakcje", który wraz z kolorową oprawą graficzną (autorstwa grupy V świetlicowej) znajdziecie na jednej z tablic w holu szkoły.

8 czerwca 2018 | Marzena Gaczoł | Powrót do spisu wiadomości