Truskawkowy Festiwal Talentów

30 maja cała nasza społeczność szkolna wzięła udział w Truskawkowym Festiwalu Talentów. Każda z klas miała okazję ujawnić zdolności, jakie tkwią w wielu z nas i przedstawić swoje niezwykłe umiejętności przed całą szkołą.

Jedną z takich osób była Asia z kl. 0a, która zaprezentowała układ taneczny własnego autorstwa do utworu Tiësto „On my way”. Nasza koleżanka, która w szkole i poza nią rozwija z sukcesami swoje zainteresowania, wprawiła wszystkich w zachwyt swoim poczuciem rytmu, gibkością, a piękny kostium dopełnił wszystkiego. Oprócz niej, pozostałe dziewczynki z 0a, które uczęszczają w szkole na zajęcia taneczne, pochwaliły się efektem swojej pracy z p. Olą Paradowską i zatańczyły układ do „Piosenki dla przyjaciela” zespołu LO27. Zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Natomiast Zuzia wystąpiła w truskawkowym pokazie mody prezentując strój nawiązujący do głównej bohaterki festiwalu. Na wszystkie dzieci czekało mnóstwo atrakcji na festiwalu: puszczanie gigantycznych baniek, malowanie twarzy, dmuchany zamek, sensoryczny tor przeszkód, budowle z klocków, malowanie na sztalugach, chodzenie na szczudłach, kawiarenka i wiele innych.

Wszystkim dopisywały humory, a piękna pogoda byłą przysłowiową „kropką nad i”.

31 maja 2018 | Powrót do spisu wiadomości