Prośba o dostarczenie aktualnych Opinii/Orzeczeń z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Drodzy Rodzice,bardzo prosimy składać w sekretariacie nowe Opinie/Orzeczenia z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej i potrzebne dokumenty do zajęć z gimnastyki korekcyjnej, integracji sensorycznej etc.

Na poczatku września organizujemy pomoc psychologiczno-pedagogiczną w szkole, co wiąże się z kwalifikacją uczniów na zajęcia dodatkowe (np. wyrównawcze). Pierwszeństwo mają zawsze uczniowie z aktualnymi opiniami, na niektore zajęcia jest możliwość dostania się tylko z tym dokumentem.

Po rozpisaniu grup i przydzieleniu nauczycieli prowadzących może pojawić się problem z dopisaniem kolejnych osób. Mamy nadzieję, że dokumenty jak najszybciej spłyną do nas i będziemy mogli zapewnić Państwa dzieciom jak najlepsze wsparcie.

We wrześniu również wychowawcy będą prosić Państwa o podpisy dot. zakwalifikowania się uczniów objętych pomoca psychologiczno-pedagogiczną na zajęcia, więc już dziś prosimy o współpracę w tym zakresie.

Życzymy udanych ostatnich dni wakacji!

30 sierpnia 2018 | Iwona Góra | Powrót do spisu wiadomości