Konkurs na niepodległościową kartkę

W dniu 09.11.2018r. rozstrzygnięty został konkurs plastyczny na kartkę okolicznościową z okazji 100 Rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Konkurs podzielony był na klasy 1-2 i 3-5.Komisja wyłoniła najciekawsze prace, które zostały nagrodzone dyplomami oraz nagrodami. Uczniowie, którzy zajęli czołowe miejsca: – 1 miejsce Blanka Smoter z klasy 2b 2 miejsce Laura Siwek z klasy 1 d oraz Emilia Stokłosa z klasy 1 c. Zostali też wyróżnieni uczniowie m. in:Maja Hasan z klasy 1 c, Joanna Kowalska z klasy 1 d, Maja Grodzka z klasy 2 d, Natalia Żurek z klasy 2 a oraz Bianka Chołast z klasy 1 c. Natomiast z klas 3-5 czołowe miejsca zajęli:Wioletta Adasia z klasy 5a, 2 miejsce Maria Dobrowolska z klasy 3b i dwa miejsca trzecie ex aequo: Tomek Zawadzki z klasy 5a i Iza Arciszewska z klasy 4b. Wyróżnione osoby z klas 3-5: Kuba Paul z klasy 3a, Zuzia Faściszewska z klasy 3b, Lena Skawińska z klasy 3b, Iga Szczepankiewicz z klasy 3a oraz Wiktoria Kwiatkowska z klasy 4c. Wszystkim nagrodzonym składamy serdeczne gratulacje.

Konkurs na niepodległościową kartkęKonkurs na niepodległościową kartkęKonkurs na niepodległościową kartkę

20 listopada 2018 | Karolina Sobecka | Powrót do spisu wiadomości