Dzień Życzliwości - 21 listopada 2018r.

W tym roku hasłem wiodącym wydarzenia jest „Życzliwość podaj dalej!”. To słowa zachęty do dzielenia się życzliwością, do wzajemnego okazywani jej i niesienia pomocy w przekonaniu, że dobro wraca.

W całej szkole widoczny był kolor żółty i niebieski, uśmiechy i życzliwe gesty. Samorząd Szkolny witał wszystkich słodyczami i hasłami propagującymi życzliwość.W każdej klasie uczniowie wybrali najżyczliwszą osobę, która niewątpliwie jest godna naśladowania. Klasy młodsze rysowały słońca, dzięki czemu powstały piękne cieplutkie plakaty, które będą ogrzewać nas każdego dnia.
Pamiętajmy żeby Dzień Życzliwości był każdego dnia.Wystarczy się uśmiechnąć, być uprzejmym dla innych, pomóc komuś bezinteresownie.

22 listopada 2018 | Iwona Krawczyk | Powrót do spisu wiadomości