II Pomikołajkowa Pływacka Sztafeta Charytatywna - pięknie dziękujemy!

II PoMikołajkowa Charytatywna Sztafeta Pływacka przeszła do historii, ale w pamięci organizatorów, zaproszonych gości, m.in. Pani Prezes Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci sponsorów, uczestników i całej szkolnej społeczności pozostanie na długo. Po raz kolejny okazało się, że razem można bardzo wiele. Świadczy o tym zaangażowanie w organizację imprezy, zabawa i rywalizacja podczas jej trwania oraz mimo zmęczenia ogromna satysfakcja z zebranej kwoty.

Wspólnie zebraliśmy: 4246 zł

Bardzo nas cieszy, że w tym roku pobiliśmy kolejny rekord frekwencji i zebranych środków.
Dziękujemy wszystkim i gratulujemy!
Do zobaczenia wkrótce na rozdaniu dyplomów i przekazaniu zebranej kwoty przedstawicielom Fundacji na apelu, a za rok… na kolejnej sztafecie!

II Pomikołajkowa Pływacka Sztafeta Charytatywna - pięknie dziękujemy!II Pomikołajkowa Pływacka Sztafeta Charytatywna - pięknie dziękujemy!II Pomikołajkowa Pływacka Sztafeta Charytatywna - pięknie dziękujemy!II Pomikołajkowa Pływacka Sztafeta Charytatywna - pięknie dziękujemy!II Pomikołajkowa Pływacka Sztafeta Charytatywna - pięknie dziękujemy!II Pomikołajkowa Pływacka Sztafeta Charytatywna - pięknie dziękujemy!II Pomikołajkowa Pływacka Sztafeta Charytatywna - pięknie dziękujemy!II Pomikołajkowa Pływacka Sztafeta Charytatywna - pięknie dziękujemy!

12 grudnia 2018 | Powrót do spisu wiadomości