„Podróże na Kraniec Świata” i „Aktywni-Pozytywni” - w ramach projektów gościliśmy panią Dorotę Teodorczyk

Przed feriami w naszej szkole w ramach aż dwóch projektów: „Podróże na Kraniec Świata” oraz „Aktywni-Pozytywni” gościła pani Dorota Teodorczyk.

Maluchy z klas 1a i 1c dowiedziały się dlaczego pani Dorota chętnie jeździ na rowerze, jak rozpoczęła swoją przygodę z tą aktywnością i w jakich krajach podróżowała rowerem. Pani Dorota przyjechała jednym ze swoich rowerów i zaprezentowała jego poszczególne części.

W klasie 6a podróżniczka opowiadała o podróży na Filipiny, zwyczajach tam panujących i zajęciach tubylców. Uczniowie obejrzeli niesamowity film z wycieczki i wiele zdjęć. Wszyscy uczniowie byli bardzo zachwyceni lekcjami z panią Dorotą i z pewnością zapraszamy również w przyszłym roku! Dziękujemy za dzielenie się swoim doświadczeniem i zarażanie pasją!

5 lutego 2019 | Iwona Góra | Powrót do spisu wiadomości