Projekt "Aktywni-Pozytywni" - spotkanie z panem Piotrem Sawicz

W ramach projektu Aktywni-Pozytywni pan Piotr Sawicz poprowadził lekcje dotyczącą kolarstwa. Dzieci dowiedziały się czym się różni jazda po terenie płaskim i górskim oraz na czym mogą polegać różnice w odpowiednich do tego rowerach.

Pan Piotr opowiadał jak zaczęła się jego przygoda z kolarstwem, w jakich zawodach startuje, w jakich był krajach na dwóch kołach i dlaczego wybiera do pracy rower jako środek transportu. Dzieci były przygotowane, miały dużo pytań i chętnie słuchały wypowiedzi naszego gościa. Oczywiście, nie mogło zabraknąć roweru, na którym dzieci pokazywały części rowerowe – niektóre z nich znały, a o niektórych dowiedziały się pierwszy raz!

Pan Sawicz przekazał na kampanię Rowerowy Maj odblaski, które najbardziej aktywne dzieci będą mogły wylosować w trakcie trwania akcji. Dziękujemy z całego serca i mamy nadzieję gościć Pana za rok!

25 marca 2019 | Iwona Góra | Powrót do spisu wiadomości