Projekt "Aktywni-Pozytywni" - spotkanie z panem Aleksandrem Samofał

W ramach projektu Aktywni-Pozytywni pan Aleksander Samofał poprowadził lekcje dotyczącą kolarstwa, a co ciekawsze - jak łączyć kolarstwo z pomocą innym. Pan Samofał organizuje i bierze udział w rajdach kolarskich np. nad Morze Bałtyckie, które pozwalają zbierać fundusze m.in. na dzieci z hospicjów czy z autyzmem.

Pan Aleksander opowiedział o swojej pasji i zaznaczył, że warto pomagać! Zarówno uczniowie klasy 4c, jak i 0a byli bardzo zainteresowani zajęciami - mieli dużo pytań i chętnie same na nie odpowiadały. Uczniowie poznali sprzęt kolarski - m.in. specjalne buty, odzież i pokazywały na przyprowadzonym rowerze jego części.

Pan Aleksander Samofał przekazał na kampanię Rowerowy Maj nagrody dla najbardziej aktywnych uczniów. Szalenie dziękujemy i mamy nadzieję, że również w przyszłym roku odwiedzi pan mury naszej szkoły!

1 kwietnia 2019 | Iwona Góra | Powrót do spisu wiadomości