Zapraszamy na półkolonie "Tropiciele letnich przygód"

Zapraszamy na półkolonie

W dniach od 24 czerwca do 05 lipca 2019r. w naszej szkole zorganizowane zostaną półkolonie pod hasłem „Tropiciele letnich przygód”. Uczestnicy będą mogli rozwijać swoje zainteresowania oraz rozbudzać pasje poprzez udział w warsztatach plastycznych oraz chemicznych m.in.

„Kozie plecaki z eksperymentalnymi gadżetami” lub „Błyszczący Slime – glotologia”. Mnóstwo pozytywnych wrażeń dostarczą dzieciom wycieczki tematyczne m.in. do Stadniny koni w Gałowie oraz zagrody edukacyjnej „Cicha Bartna”.
Planujemy także warsztaty rekreacyjno- sportowe w Wrocław Squash Club, zajęcia na basenie w naszej szkole, naukę i doskonalenie gry w tenisa ziemnego na Stadionie Olimpijskim oraz projekcję filmową w Multikinie. Na zakończenie II turnusu na dzieci czekają gigantyczne atrakcje w Arenie Gigantów na wrocławskim stadionie. Swoją wytrzymałość uczniowie sprawdzą na stumetrowym torze przeszkód.
W codziennym programie oprócz bloków tematycznych proponujemy uczniom kreatywne gry i zabawy, czas na integrację grupy i poobiedni odpoczynek.

Koszt uczestnictwa w półkolonii wynosi 124 zł za jeden turnus. Pierwszy turnus trwa od 24 czerwca do 28 czerwca, drugi natomiast od 01 lipca do 05 lipca. Osoby, które zgłosiły już wychowawcom chęć udziału dziecka w półkolonii, otrzymają karty kwalifikacyjne we wtorek 21 maja 2019r. Numer konta do wpłat podany jest na karcie kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku. W pierwszej kolejności przyjmowani będą uczniowie z klas I – III. Regulamin półkolonii dostępny jest na naszej stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy!

18 maja 2019 | Joanna Szymańska | Powrót do spisu wiadomości