Wycieczka do Straży Pożarnej

Uczniowie ubrani w strażackie stroje poznawali ciężką pracę strażaków. Dużą atrakcją były wozy strażackie i ich wyposażenie.15.05.2019r. uczniowie klasy II b zwiedzili Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą we Wrocławiu. W sali edukacyjnej „Ognik” były prowadzone zajęcia, które miały na celu przygotowanie dzieci do właściwego zachowania w sytuacji zagrożenia życia. Uczniowie ubrani w strażackie stroje poznawali ciężką pracę strażaków. Dużą atrakcją były wozy strażackie i ich wyposażenie.

19 maja 2019 | Irena Fałat | Powrót do spisu wiadomości