Warsztaty w WCTD

Klasa IIIa i IIb wzięły udział w warsztatach teatralno-plastycznych we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka na ul. Kuźniczej.

Na zajęciach teatralnych uczniowie byli scenografami, reżyserami oraz mogli wykazać się umiejętnościami aktorskimi. Wszystkie działania wymagały pomysłowości i współpracy, dzięki której powstała bajka, w której byli dobrzy i źli bohaterowie, ale jak to w bajkach bywa, wszystko dobrze się skończyło.
Na warsztatach plastycznych, oprócz utrwalenia wiadomości o symbolach narodowych oraz o tym czym jest patriotyzm, uczniowie robili kotyliony, które przypną podczas obchodów Święta Niepodległości.
Wszystkie działania pozwoliły na wykazanie się kreatywnością oraz dostarczyły uczniom dużo zabawy i radości.

8 listopada 2019 | Iwona Krawczyk, Zdzisława Szymborska | Powrót do spisu wiadomości