Dzień Misia w bibliotece szkolnej

W bibliotece szkolnej odbyło się kolejne spotkanie grup zerowch związane z obchodzonym corocznie Światowym Dniem Pluszowego Misia.

Spotkanie odbyło się w dniu 27.11.2019. Uczestniczyły w nim grupy 0B z SP 84 i 0 A z SP 93. Pani Antonina Połch przeczytała dzieciom opowiadanie pt.: „Proszę mnie przytulić” o tacie misiu i synku misiu, którzy postanowili odwiedzić swoich przyjaciół mieszkających w lesie i serdecznie ich przytulić. Wszyscy napotkani mieszkańcy lasu mile wspominali serdeczność taty misia i jego synka. Po przeczytanym opowiadaniu pani Katarzyna Rykowska zaproponowała dzieciom z obu grup wykonanie misiów z papieru, ich pokolorowanie, ozdobienie kolorowymi kółeczkami i przyklejenie do kartonowych rolek. Dzieci z zaangażowaniem wykonały piękne misie. Związane z tematyką spotkania.

3 grudnia 2019 | Powrót do spisu wiadomości