Udany sprawdzian baseballistów

W ubiegłym tygodniu w SP84 gościliśmy uczniów z British International School of Wrocław. Celem spotkania było rozegranie towarzyskiego meczu baseballowego. Obie drużyny znają się z ubiegłego roku z zawodów o puchar PLAY BALL, w których zostaliśmy pokonani.

Udany sprawdzian baseballistów

Tym razem nasi uczniowie wykorzystali okazję, żeby się zrewanżować i wygrali to spotkanie. Był to ostatni sprawdzian przed tegoroczną edycją zawodów PLAY BALL. Na meczu pojawiło się bardzo wielu kibiców wspierających młodych adeptów baseballu. Dzięki temu spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Dziękujemy zawodnikom British International School of Wrocław, zawodnikom SP84, licznie zgromadzonej publiczności za świetną atmosferę i widowisko. Mamy nadzieję, że jeszcze przed nami wiele takich spotkań.

Szkołę Podstawową nr 84 reprezentowali: Maja Lewandowska - kapitan, Mateusz Chryk, Adrian Chwałka, Dariusz Figiela, Daniel Hałapacz, Adam Kleśković, Adam Lis, Axel Pacelt, Wiktoria Pikus, Jakub Szpek, Szymon Szpek, Jakub Szymczak-Pomianowski, Tymoteusz Szympel, Marcel Wiśniewski, Krzysztof Prokopowicz i Jakub Kałus.

Jednocześnie informujemy, że już niedługo rusza kolejny nabór do sekcji baseballowej w nowej edycji ogólnopolskiego programu Szkolny Klub Sportowy.

4 grudnia 2019 | Powrót do spisu wiadomości