Konkurs matematyczny klas II

29 października 2020r. najlepsi matematycy z klas II zmierzyli się w finale miesiąca. Celem matematycznej zabawy był wybór Mistrza Października.

Zawodnicy mieli do obliczenia szereg działań na dodawanie i odejmowanie w zakresie 50. Musieli wykazać się koncentracją i sprawnością w liczeniu.

Mistrzem miesiąca został Jakub Sikora z klasy 2 d (40/40), a wicemistrzami (39/40) – Mateusz Huttman z 2a, Szymon Iwański z 2a, Patryk Wawrzyniak z 2b, Adrian Popławski z 2c.

Wszystkim gratulujemy udziału w zawodach, Kubie - mistrzowskiego tytułu i życzymy dalszych sukcesów!

Na uznanie zasługuje także grupa pierwszoklasistów, która podjęła się rywalizacji z drugoklasistami, a najlepszy z nich, Tymoteusz Chowański uzyskał 33/40 pkt.

10 listopada 2020 | Danuta Niepołońska | Powrót do spisu wiadomości