Przygotujmy się do Dnia Życzliwości

Drodzy Uczestnicy Szkolnego Koła Wolontariatu!
Już niedługo obchodzimy Dzień Życzliwości. Tradycyjnie macie wtedy okazję do działania, w tym roku będzie ono w innej formie.

Proponujemy przygotowanie prac, które poprawią nastrój uczniom, rodzicom i nauczycielom w okresie pandemii. Sposób wykonania zadania pozostawiamy Waszej inwencji. Możecie napisać radosny utwór lub piosenkę, narysować obrazek, wyszukać stosowny cytat albo aforyzm, nakręcić filmik czy zrobić zdjęcie. Chodzi o to, by Wasze prace wprowadzały w lepszy nastrój.

Dzielmy się życzliwością!

Liczymy na Wasze prace, które zamieścimy na stronie internetowej i facebookowej naszej szkoły.

Prosimy przysyłać je do poniedziałku 23 listopada na adres danuta.niepolonska@sp84.wroclaw.pl lub elzbieta.kolanowska@sp84.wroclaw.pl

18 listopada 2020 | Powrót do spisu wiadomości