Serdeczne życzenia od wychowawców świetlicy!

W tym wyjątkowo trudnym czasie, nauczyciele świetlicy przygotowali ekologiczne i pierniczkowe choinki, żeby osłodzić wszystkim czas nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Z tej okazji składamy również życzenia naszym wspaniałym uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły, dyrektorowi Rafałowi Justowi, wicedyrektorkom Marzenie Włodarczyk oraz Renacie Czarnobrewej – Fuksińskiej spełnienia wszystkich marzeń, nie tylko tych zdrowotnych, spokoju, uśmiechu, odpoczynku, muzyki, a przede wszystkim szybkiego powrotu do szkoły. Oby nadchodzący Nowy Rok 2021, był dla nas wszystkich czasem bezpiecznym, zdrowym i całkiem zwyczajnym. Tego oraz wszystkiego zdrowego, szczęśliwego i mądrego życzą nauczyciele świetlicy.

Serdeczne życzenia od wychowawców świetlicy!

Serdeczne życzenia od wychowawców świetlicy!Serdeczne życzenia od wychowawców świetlicy!Serdeczne życzenia od wychowawców świetlicy!

21 grudnia 2020 | Powrót do spisu wiadomości