Wyniki międzyszkolnego konkursu realizowanego w ramach projektu "Wędrówki turystyczne z matematyką w tle"

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki międzyszkolnego konkursu realizowanego w ramach projektu "Wędrówki turystyczne z matematyką w tle" organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 84 im. Ruchu Obrońców Pokoju we Wrocławiu.

Wyniki międzyszkolnego konkursu realizowanego w ramach projektu

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy podjęcia się zadania konkursowego!
Spośród nadesłanych prac, nasze szanowne jury wybrało zwycięzców w poszczególnych kategoriach ????
I miejsce - Tadeusz Majda
II miejsce - Milena Kucharska
III miejsce - Bartłomiej Kurcz
Klasy IV-VI
I miejsce - Mateusz Galik
II miejsce - Bruno Zybert
III miejsce - Tymon Mazur
Wyróżnienie - Zuzanna Barczewska
Klasy VII-VIII
I miejsce - Gabriela Kopeć
II miejsce - Emilia Świetlik
III miejsce - Julia Kulińska
Nagroda Publiczności ????
Dodatkowe wyróżnienie przyznane przez osoby oddające swoje głosy na Facebooku trafia do Tymona Mazura ????
Serdecznie gratulujemy!
Wyniki międzyszkolnego konkursu realizowanego w ramach projektu