Rowerowy Maj

Wczoraj dyrektor szkoły p. Rafał Just oraz koordynatorka Rowerowego Maja p. Iwona Góra odebrali od Prezydenta Wrocławia p. Jacka Sutryka symboliczną nagrodę 10 tys. zł za wygraną w międzyszkolnej rywalizacji Rowerowy Maj! Jest nam szalenie miło, że na to cudowne wydarzenie przybyli również nasi uczniowie wraz z Rodzicami i mogliśmy wspólnie świętować ten ogromny sukces! Miało to miejsce na Rowerowym Pikniku organizowanym przez Radio RAM :)

P. Dyrektor i p. Góra udzielili również kilku wywiadów dla Radia Wrocław, Radia RAM i strony internetowej wroclaw.pl. W każdym zaznaczyli, że wygrana jest wynikiem współpracy Uczniów, ich Rodziców i Nauczycieli :)

Na pieniądze za wygraną poczekamy kilka miesięcy, a tymczasem P. Dyrektor po raz drugi powołał komisję składającą się z koordynatorki, przedstawicieli Rady Rodziców, uczniów reprezentujących najbardziej aktywne klasy w Rowerowym Maju oraz nauczycieli – miłośników rowerowych. Dziękujemy za przesłane wszystkie propozycje dot. jej rozdysponowania :)

Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i mamy nadzieję, że w przyszłym roku również zmobilizujemy się wspólnie i wygramy Rowerowy Maj!

Rowerowy Maj - wręczenie nagród

Rowerowy Maj