Sukcesy piłkarskie

Miło nam poinformować, że uczennica Vanessa Łatkowska (7a) została powołana na zagraniczne zgrupowanie reprezentacji Polish Soccer Skills WU14, które odbędzie się w dniach 8-13 maja 2022r. we Francji.

Reprezentacja Polish Soccer Skills jest projektem, który ma na celu pomóc najbardziej perspektywicznym zawodniczkom i zawodnikom w Ich dalszym rozwoju.

W trakcie zagranicznego zgrupowania zawodniczki będą miały możliwość wzięcia udziału w treningach z trenerami Polish Soccer Skills i Paris Saint-Germain F.C.

Rozegrają sparingi z francuskimi żeńskimi akademiami: AS Orly, CS Maux, VGA ST Maur oraz Paris FC.

Z pewnością udział w tym przedsięwzięciu będzie cennym doświadczeniem oraz bodźcem do rozwoju dla Vanessy.

Serdecznie gratulujemy.

Więcej informacji na temat programu Soccer Skills można znaleźć tutaj: www.soccerskills.pl

13 maja 2022 | Powrót do spisu wiadomości