Żółty Marsz za nami!

14 czerwca ulicami Wrocławia przetoczyła się potężna, głośna, rozbawiona i barwna fala radości! To nic innego, jak szkolni wolontariusze kierujący się w stronę Hali Stulecia, by uczcić i podsumować mijający rok szkolny we współpracy z Fundacją "Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci".

Musicie też wiedzieć, że podczas tej imprezy ogłoszono wyniki wojewódzkiego konkursu "Żółty żonkil symbolem życia" i miło nam ogłosić, że nasze uczennice mogą pochwalić się sukcesami: Jagoda Kurek z klasy 4b zajęła pierwsze miejsce w konkursie literackim, natomiast Ewa Gaczoł z klasy 4c otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym. Dziewczynom serdecznie gratulujemy!

Koniecznie przejrzyjcie galerię, a tymczasem pięknie dziękujemy za tak cudny event i zapowiadamy, że będziemy działać dalej.

21 czerwca 2022 | Szkolny Wolontariat | Powrót do spisu wiadomości