To już prawie koniec...niestety!

Kolejny dzień za nami... Po wieczornym karaoke ciężko było wstać na śniadanie, a tym bardziej uczyć się krótkiego tańca.

To była prawdziwa rozgrzewka i... pobudka dla niektórych. Po niej jednak świeże umysły uporały się w mig z praca w grupach. Efektem były krótkie prezentacje autorskich aplikacji. Nie mogło też zabraknąć "codziennej porcji" ruchu!! Tym razem dotarliśmy do pobliskiej zapory. Ogromna! Było co podziwiać! Niektórym udało się po drodze zebrać grzyby - jest ich tutaj mnóstwo, więc grzybiarzom polecamy te okolice. ????

Niektórzy już żałują, że wkrótce trzeba wracać... Inni będą mieli okazję wrócić tu za rok, bo zakątek jest piękny o każdej porze roku. ????

23 września 2022 | Magdalena Głowacka-Isaku, Bogna Adamczyk | Powrót do spisu wiadomości