Wywiad judoinfo.pl z Iga Paś

Wywiad judoinfo.pl z Iga Paś - zawodniczka judo Pretorian Team Zostałaś najlepszą zawodniczką turnieju judo Pretorian Golden Serie III i według trenerów rośniesz na „Gwiazdę Sportu". Uczniowie szkoły na pewno chcieliby Cię bliżej poznać.

Judoinfo.pl: Jesteś uczennicą Szkoły nr 84, chodzisz do klasy? Iga: Tak 3B. Judoinfo.pl: Jak długo trenujesz judo? Iga: 2 lata. Judoinfo.pl: Ile razy w tygodniu jesteś na treningach? Iga: Często. Czasem mam nawet 9 treningów w tygodniu. Judoinfo.pl: Kto jest dla Ciebie Idolem? Iga: Jeszcze nie wiem. Judoinfo.pl: Kto jest Twoim trenerem? Iga: Rafał Marcinkiewicz, Paulina Przyczyna, Ula Hoffman, Sebastian Marcinkiewicz, Dominika Jankowiak i Wojciech Punda. Judoinfo.pl: Jakie są Twoje treningi? Iga: Ciężkie, wymagające i dużo się na nich uczę. Judoinfo.pl: Czy i dlaczego warto trenować judo? Iga: Warto. Bardzo lubię judo. Poznałam tam wiele fajnych koleżanek i kolegów. Mam dobrą kondycję i to też jest fajne. Judoinfo.pl: Jakie masz plany - kolejne turnieje? Iga: Chcę startować w turniejach i je wygrywać. Zamierzam mocno ćwiczyć i znów pojechać na turniej do Holandii. Zdobyłam tam brązowy medal. Judiinfo.pl: Bycie najlepszym zawodnikiem turnieju Pretorian Golden Serie to duże wyróżnienie ale też ogromny ciężar przed kolejnymi turniejami. Jak sobie z tym radzisz? Iga: Nie czuję ciężaru, bo nie czuję, że muszę znów być najlepsza ze wszystkich. Już raz to zrobiłam, może uda się jeszcze raz. Najważniejsze to tak walczyć, żebym była z siebie zadowolona. Dziękujemy Ci za ten krótki wywiad. Bacznie będziemy się przyglądać kolejnym Twoim sukcesom. Trzymamy kciuki!

1 października 2022 | Powrót do spisu wiadomości