Puchar Dolnego Śląska - to był popis naszych młodych Pretorian!

Puchar Dolnego Śląska - to był popis naszych młodych Pretorian! Drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. To dzięki dziewięciu złotym medalom Igi Paś, Nel Garczyńskiej, Igi Bachlaj, Pawłowi Nestioruk, Timurowi Sagdic, Wiktorowi Nowikowi, Filipowi Błaszczyk, Filipowi Brączek i Wiktorowi Korpas i jednemu srebrnemu Małgorzaty Łuszcz i jednemu brązowemu medalowi Adasia Szejnera.

Super wynik bowiem zabrakło z powodu choroby Michaliny, Grzesia i nie było Nazli czy Zosi. Bo tak by było jeszcze lepiej. Nie zabrakło natomiast, naszego wiernego Kibica pana Dyrektora Rafała Justa, jego cenne uwagi i sama obecność też dodawała sił naszym Pretorianom. Dziękujemy! Zawodników prowadził trener Sebastian. Brawo!!! Gratulacje!

29 stycznia 2023 | Powrót do spisu wiadomości