Świetlica szkolna zaprasza

W ramach projektu Aktywni-Pozytywni zapraszamy uczniów na spotkanie z: Krystianem Izertem 14 lutego o godz. 14:40 w świetlicy szkolnej. Zapisy odbywają się u pedagoga szkolnego p. Iwony Turzańskiej w gabinecie 1.12. (IPiętro).

Krystian Izert

Jedyna osoba na świecie z takim zapleczem dziedzin sportowych - zlepia wiele dziedzin w jedną - unikatową formę: yoga, kalistenika, gimnastyka sportowa (elementy gymnastic bodies), street wokrout oraz pole sport. Dzięki czemu do tej pory stawiał na ręce w swojej karierze sportowo-biznesowej aż 60 tysięcy początkujących osób.

Opiekuje się mistrzami z dziedzin wspinaczki, crossfit-u, biegów OCR, pole-danc-u oraz street workout-u. Jest certyfikowanym trenerem personalnym WSWCF Academy (Międzynarodowa Federacja Kalisteniki i Street Workout) oraz trenerem personalnym, wykładowcą, szkoleniowcem w Akademii Mistrzostwa Sportowego z zakresu kalisteniki.

Pierwsze kroki stawiał za flagą World Calisthenics Organization (lvl1). Wykładowca Pole Predators - projekt trenerski oraz Pole Dance Armagedon Camp z zakresu kalisteniki dla osób ćwiczących Pole Sport. Trener personalny, instruktor Indoor Cycling i trener kalisteniki
z elementami gimnastyki.

Prelegent na konferencjach dla Fundacja Zarabiaj Na Pasji oraz trener na licznych obozach sportowych i biznesowo-sportowych. Wzmacnia osoby uprawiające Pole Sport. Wraz z świetną Pole Dancer Bereniką Nienadowską prowadził warsztaty z acroduo.

Organizuje sportowe eventy/spotkania/ warsztaty takie jak: "Kalistenika na Andersa", "Energy of Handstand", "Energy of Muscle up" gdzie podczas XIV spotkań treningowych uczestniczyło blisko 1000 osób.

8 lutego 2018 | Powrót do spisu wiadomości