Wielkie zaplatanie i "Akcja Inspiracja"

Johann Wolfgang von Goethe powiedział kiedyś, że „Wszystko jest trudne, zanim stanie się łatwe”. Wiadomo, że trening czyni mistrza, a każdą – nawet najtrudniejszą – czynność można opanować do perfekcji, jeśli się tylko chce.

6 lutego obchodziliśmy Dzień Pocztówki do Przyjaciela. Grupa V przygotowała z tej okazji drobne upominki dla ulubionych kolegów i koleżanek oraz dla rodziców. Ostatnie dni upłynęły nam pod znakiem dobierania kolorów, tworzenia pętelek, klejenia, okręcania i przekładania – w skrócie: był to czas wielkiego zaplatania – uczniowie tworzyli piękne, wielobarwne bransoletki przyjaźni. Kolorową mulinę z pewnością wykorzystamy jeszcze wielokrotnie – takiego potencjału nie można zmarnować!

9 lutego 2018 | Marzena Gaczoł | Powrót do spisu wiadomości