Zaproszenie

Szanowni Rodzice, jest mi niezmiernie miło poinformować, że nasza szkoła zakwalifikowała się do kolejnego etapu Turnieju Aktywnych Szkół MultiSport (Turniej ASM), czyli Rozgrzewki. Naszym zadaniem na tym etapie jest wspólne wypracowanie Planu Treningowego, czyli zestawu prostych w realizacji i skutecznych działań, które podejmiemy wspólnie, żeby nasza szkoła stała się miejscem jeszcze bardziej sprzyjającym codziennej aktywności uczniów.
Dlatego chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa na wspólne Warsztaty Konsultacyjne z udziałem moderatora z zespołu Aktywnych Szkół MultiSport. Spotkanie odbędzie się dnia 27.02.2018 (wtorek) o godzinie 14.30 w sali rekreacyjnej
Powodzenie w realizacji tego projektu zależy w dużej mierze od zaangażowania środowiska szkolnego, a Wasze wsparcie, Drodzy Rodzice jest w tym Turnieju niezastąpione.
Warsztaty Konsultacyjne, to doskonała okazja do przedstawienia Waszych pomysłów, wymiany poglądów na temat możliwości wprowadzenia zmian w funkcjonowaniu szkoły i jej najbliższego otoczenia. Chcemy porozmawiać o tym, w jaki sposób możemy wspólnie kreować szkolną rzeczywistość, by sprzyjała ona zwiększaniu poziomu aktywności naszych dzieci. Jesteśmy przekonani, że wspólnymi siłami stworzymy Plan Treningowy, który zapewni uczniom najlepsze możliwe warunki do rozwoju i kto wie, może poprowadzi naszą szkołę do zwycięstwa w Turnieju ASM.
Ze względów organizacyjnych proszę o potwierdzenie swojego udziału wiadomością w dzienniku elektronicznym lub e-mailem rafal.just@sp84.wroclaw.pl do 26 lutego 2018 r.
Z wyrazami szacunku,
Rafał Just