Konkurs Ekologiczno - Prozdrowotny

KONKURS EKOLOGICzNO - PROZDROWOTNY

Mira Bogacka, Joanna Sokołowska i Halszka Wróblewska z klasy I b wzięły udział w XI edycji Międzynarodowego Konkursu Ekologiczno – Prozdrowotnego „Sekretne życie zwierzaków domowych” pod hasłem terapeutyczny wpływ zwierząt na człowieka. Celem konkursu było poszerzenie wiedzy na temat życia zwierząt domowych, uświadomienie konieczności właściwej opieki nad zwierzętami, wdrażanie do rozwiązywania zadań problemowych i kreatywnego myślenia. Regulamin konkursu przewidywał możliwość wykonania prac w ramach różnych kategorii. Mira i Joasia wykonały prace w kategorii „Do serca przytul …” – stwórz maskotkę domowego pupila. Halszka wybrała sobie dwie kategorie: „Kadr z bajki” - bohater z ulubionej kreskówki oraz „Mój pupil w obiektywie”. Uczennice wykonały śliczne maskotki, piękne zdjęcia oraz kolorową pracę plastyczną.

Gratulujemy i życzymy sukcesów!

25 lutego 2018 | Irena Fałat | Powrót do spisu wiadomości