Będziemy brać udział w akcji "Rowerowy Maj"!

Nasza Szkoła w maju będzie brać udział w ogromnej akcji „Rowerowy Maj”! Akcja będzie polegać na zachęceniu do zdrowego trybu życia i zdrowej rywalizacji międzyszkolnej i międzyklasowej. Każde dziecko, które przyjedzie w czasie trwania akcji na rowerze, rolkach, deskorolce lub hulajnodze do szkoły otrzyma 2 naklejki. Jedną z nich będzie wklejać do indywidualnego dzienniczka rowerowego, a drugą na plakat klasowy. Na uczniów czekają naprawdę ciekawe nagrody, więc już teraz warto pomyśleć z jakiego środka transportu będzie korzystać Państwa pociecha. Nie ukrywamy, że jest to dla nas bardzo ważna akcja, ponieważ zdrowie dzieci i ich aktywność fizyczna stanowią dla nas priorytet.

TO WSPANIAŁA SZANSA, KIEDY MOŻEMY ZROBIĆ COŚ WSPÓLNEGO MY WSZYSCY JAKO SZKOŁA!

Koordynatorem akcji jest (codziennie przyjeżdzająca do szkoły rowerem) pani pedagog Iwona Turzańska. Uczniów, rodziców i nauczycieli gotowych pomóc przy inicjatywie zapraszamy do gabinetu nr 1.12.

Czy podoba się Wam takie przedsięwzięcie?

Będziemy brać udział w akcji

27 lutego 2018 | Iwona Turzańska | Powrót do spisu wiadomości