XI Taneczna Gala Przedszkolaka

8 marca nasze przedszkolaki, które uczestniczą w zajęciach tanecznych organizowanych w naszej szkole we współpracy z MDK, wzięły udział w XI Tanecznej Gali Przedszkolaka. Impreza organizowana rokrocznie przez Przedszkole nr 104 „Na Misiowej Polanie” odbyła się w XII Liceum Ogólnokształcącym i zgromadziła zespoły taneczne z 10 wrocławskich przedszkoli.

Mieliśmy okazję podziwiać małych artystów zarówno w tańcu współczesnym, jak i ludowym, a nawet baletowym. Uwagę zwracały piękne, kolorowe stroje nawiązujące do charakteru tańca, a także starannie dobrana muzyka. Tańczyły i starszaki, i maluszki – wszyscy ujęli publiczność wdziękiem, gracją i umiejętnością współpracy w zespole. A pomiędzy występami przedszkolaków zaprezentowali się również licealiści przedstawiając układ do utworu „Voulez vous” z musicalu „Mamma mia”. Nasz team przygotowany perfekcyjnie przez p. Olę Paradowską pokazał się w pełnym radości, energicznym układzie tanecznym do „Piosenki dla przyjaciela” zespołu LO27. Nasi mali tancerze pokazali, że na scenie czują się jak ryba w wodzie – poradzili sobie świetnie i po występie zebrali gromkie brawa!

12 marca 2018 | Dorota Kasiuk | Powrót do spisu wiadomości