Świetlicowy Kiermasz Wielkanocny

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Serdecznie zapraszamy Was na Świetlicowy Kiermasz Wielkanocny, który rozpocznie się już 16 marca (w piątek) o godzinie 13.00 i potrwa do godziny 17.00. To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ na powtórkę z rozrywki zapraszamy również w poniedziałek 19 marca (godz. 13.00-17.00). Czekamy na Was w holu naszej szkoły i zachęcamy do buszowania wśród wielkanocnych ozdób, stroików oraz innych wspaniałości stworzonych przez uczniów ze wszystkich grup świetlicowych podczas Kratywnych Warsztatów Wielkanocnych.

Drodzy Rodzice, zachęcamy Was do wsparcia Kiermaszu – może mielibyście ochotę upiec małe co nieco?

Dochód uzyskany ze sprzedaży zostanie przeznaczony na materiały plastyczne dla naszych wychowanków.

Serdecznie pozdrawiamy,

nauczyciele świetlicy wraz z dziećmi :)

13 marca 2018 | Marzena Gaczoł | Powrót do spisu wiadomości