5. Wrocławski Bieg Sponsorowany

Zapraszamy uczniów szkoły 21 marca 2018 r. na Pergolę do udziału w 5. Wrocławskim Biegu Sponsorowanym, którego idea jest piękna i prosta. Startujący we współzawodnictwie szukają sponsorów, którzy sfinansują każde przebiegnięte przez nich okrążenie (459 m). Można biec, iść, truchtać - ważne jest dedykowanie swojego czasu i wysiłku innym. Po każdym okrążeniu uczestnik otrzymuje potwierdzenie pokonania dystansu.

Biegacze uczą się przedsiębiorczości, przełamują swoje ograniczenia, planują, jak dotrzeć do sponsorów, kogo prosić o wsparcie. Ofiarowują swój czas i witalność, a sponsorzy – wpływy finansowe, które trafią do Fundacji.

Wszystkie pieniądze, jakie uda się zebrać zostaną przeznaczone na cele statutowe Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, a w tym roku szczególnie na turnusy rehabilitacyjne dla podopiecznych.

Cała akcja ma wymiar nie tylko finansowy, ale także ideowy i edukacyjny.

Biegaj dla dzieci, które same nie mogą biegać! Czekamy na Ciebie 21 marca 2018 r. i zachęcamy do biegu w przebraniach, z fantazją. Powitajmy wiosnę na wesoło!

koordynatorzy: Danuta Niepołońska i Elżbieta Kolanowska

5. Wrocławski Bieg Sponsorowany