Powitanie wiosny

Dnia 21 marca dzieci z klas I- II oraz z oddziałów przedszkolnych z radością powitały wiosnę. Wszyscy spotkaliśmy się w holu szkoły prezentując wcześniej wykonane marzanny. Następnie w kolorowym korowodzie wyruszyliśmy na pierwszy wiosenny spacer wokół szkoły. Aby przegnać zimę, zrobiliśmy ogromny hałas . Gwizdki, kołatki, bębenki i inne instrumenty były nieodzownym rekwizytem naszego spaceru.

Skoro wiosna już przyszła, to nadszedł też czas na wiosenne porządki. Dzieci z zapałem zabrały się do sprzątania terenu wokół szkoły. Klasa 1 c otrzymała nawet wsparcie od ekipy sprzątającej akurat skwerek przy ul. Sienkiewicza  Mamy nadzieję, że teraz nadejdzie już ciepła i słoneczna wiosna, a zimę powitamy z powrotem dopiero w grudniu.

Dziękujemy Małemu Samorządowi Szkolnemu za pomysłowe przygotowanie powitania wiosny w naszej szkole. Spieszymy też powiadomić, że klasy III wzięły w tym dniu udział we Wrocławskim Biegu Sponsorowanym na rzecz chorych dzieci z Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

26 marca 2018 | Maria Grzegórzko -Dędek | Powrót do spisu wiadomości